Beschrijving
Hammershøi bonbonnière van Kähler Design
Hammershøi bonbonnière van Kähler Design
Dit prachtige keramische Hammershøi-potje van Kähler Design is eenvoudig en toch stijlvol. Je zet het op tafel als bonbonnière, suikerpot of chocoladeschaaltje bij een kop koffie of thee. Maar je kunt er ook sieraden in bewaren op je nachtkastje, of wattenbolletjes op de badkamer. Voor zoiets moois heb je altijd wel ergens plek!
Lees meer
Afmetingen: 12 x 10 cm (ø x h).
Kleur: Wit
Materiaal: Keramiek
De hele Hammershøi-serie is ontworpen met decoratieve groeven, die de producten een klassieke uitstraling geven. Ook zorgen de subtiele groeven voor een mooie verdeling van het licht-transparante glazuur
De prachtige Hammershøi-serie van Kähler is ontworpen door Hans-Christian Bauer en geïnspireerd door de Deense kunstenaar Svend Hammershøi (1873-1948). Een groot deel van zijn leven werkte Hammershøi voor Kähler. Zijn ontwerpen zijn over de hele wereld in musea te zien.
Onderhoud: Het Hammershøi-servies is vaatwasmachinebestendig. Plaats het servies niet te dicht op elkaar in de vaatwasser. En gebruik nooit een staalborstel of schuurspons!
Al meer dan 175 jaar staat Kähler aan de top van de Deense keramiekkunst. Al hun producten worden nog steeds met de hand gemaakt en beschilderd. Net als 175 jaar geleden.
De kleurrijke gebruikskunst van Kähler is tegelijkertijd klassiek en modern. Ze kiezen het beste van het Deense artistieke erfgoed en geven er een eigentijdse draai aan. Het resultaat? Tijdloos keramiek, dat past in elk huis en op elke tafel.
sluiten
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.